Ruletka

Ruletka, to serce każdego prawdziwego kasyna. Nikt nie wyobraża sobie, żeby mogłoby jej zabraknąć w jaskini hazardu. Wszystkie kasyna mają ją w swoim centralnym miejscu i to właśnie ruletka stanowi absolutne centrum, wokół którego funkcjonuje cała reszta, tj. sloty, kości, pokerowe stoły itp. Ruletka zawsze jest tym najważniejszym punktem. Ruletka, gra która jest niewątpliwie najbardziej szanowaną odmianą hazardowej rozrywki, od lat intryguje rzesze amatorów mocnych wrażeń. Dostojna, wykonana z najwyższej jakości materiałów maszyna z niejednego człowieka zrobiła milionera.

Nie jeden też stracił dobytek swojego życia – jednakże wszystko zależy od samego gracza, bo inaczej niż w przypadku typowych form rozrywki uzależnionych od szczęścia, tutaj dużo zależy od twoich umiejętności. Zdolności matematyczne i analityczne, umiejętność szacowania ryzyka, znajomość zagadnień ze statystyki i rachunku prawdopodobieństwa – to wszystko jest kluczowe, jeżeli chcesz ażeby ruletka okazała się dla ciebie łaskawa.

Przejdźmy zatem do samej gry. Zasada działania samego mechanizmu gry jest prosta. Dysponujesz pewną kwotą pieniędzy w formie żetonów, które, zgodnie ze swoją przyjętą strategią, stawiasz na pewne układy. Po etapie obstawiania krupier, czyli osoba obsługująca maszynę, puszcza w ruch białą kulkę, którą rzuca w stronę odwrotną do tej, w którą zakręcił samym kołem ruletki. Po pewnym czasie kulka znajduje swoje miejsce wskazując szczęśliwą liczbę.

Na kole widnieje 36 liczb, które mają kolor albo czarny, albo czerwony. Dodatkowo, ruletka zawiera w sobie liczbę zero. Obok koła, ruletka zawiera także duży stół, na którym przyjmowane są zakłady. Przykładowe możliwości obstawiania to między innymi: konkretna liczba, kolor czy rząd. Sposób postawienia przez nas stawki decyduje o wielokrotności wygranej w przypadku, kiedy obstawimy trafnie.

Przykładowo, stawiamy dziesięć złotych na kolor czerwony – który występuje na kole osiemnaście razy. Ruletka gra, po pewnym czasie kulka trafia w liczbę, która jest na czerwony tle – wygrałeś dwu krotność zakładu. Analogicznie – jeżeli obstawisz konkretną liczbę – masz szansę na 36-krotność postawionej kwoty. Wszystko można przeliczyć biorąc pod uwagę właśnie ilość liczb na kole. Idąc dalej – stawiając jedną kwotę na dwie liczby – wygrasz 18-krotność i tak dalej.

Kasyna internetowe i oferowana tam ruletka online także cieszy się dużym powodzeniem wśród wytrawnych graczy. Sposób działania jest identyczny – a coraz większe możliwości techniczne sprawiają, że odwzorowanie gry jest bliskie ideału. Cieszy to tym bardziej, że nie wychodząc z domu możesz poczuć na własnej skórze prawdziwe emocje, jakie daje tylko ruletka.

Dzisiaj mamy do dyspozycji całą gamę bonusów i promocji, jakie dla polskich graczy przygotowali operatorzy kasyn internetowych. Jeżeli zatem nie masz możliwości gry w kasynie, ruletka online jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

BONUS: 100% aż do 500zł
Zagraj teraz